۷:۰۵:۱۵ - دوشنبه ۱۶ بهم ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور رئیس ستاد کنگره سرداران و شهدای استان برگزار شد
اولین جشنواره برترین‌ کانال‌ها و سایت‌های صالحین سپاه فتح استان/ سایت صالحین دیشموک مقام اول را کسب کرد/ ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه درخشید+تصاویر
اولین جشنواره رسانه های سایت ها و کانال های فضای مجازی صالحین کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد کنگره سرداران و شهدای استان در یاسوج برگزار شد. اولین جشنواره رسانه های سایت ها و کانال های فضای مجازی صالحین کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد کنگره سرداران و شهدای استان در یاسوج برگزار شد. در […]

اولین جشنواره رسانه های سایت ها و کانال های فضای مجازی صالحین کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد کنگره سرداران و شهدای استان در یاسوج برگزار شد.

اولین جشنواره رسانه های سایت ها و کانال های فضای مجازی صالحین کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد کنگره سرداران و شهدای استان در یاسوج برگزار شد.

در این جشنواره ۶ لوح زرین به برترین ها رسانه ای صالحین استان تقدیم شد.

صالحین ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه درخشید

در این میان ۴ لوح زرین توسط فعالان عرصه فضای مجازی و رسانه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه دریافت شده است.

یک مقام اول”صالحین دیشموک( dishmook.salehin.ir)”– یک مقام دوم و دو مقام سوم توسط بسیجیان سپاه شهرستان کهگیلویه باعث شد تا ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در اولین جشنواره برترین ها صالحین استان؛ بدرخشد.

سایت صالحین دیشموک با مدیریت وحید آهنگ از دیشموک به عنوان رسانه برتر و فعال صالحین سپاه در استان کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را کسب و لوح زرین را به خود اختصاص داده است.

محسن پورابراهیمی و مهدی فخیم زاده بصورت مشترک مقام سوم کانال های سروش را کسب کردند.

در این آئین که با حضور سرهنگ نصیرزاده مسئول ستاد کنگره سرداران و شهدای استان، سرگرد آرست معاونت تعلیم و تربیت سپاه فتح، محمود محمدی مسئول موسسه منادیان بصیرت استان و مسئولان واحدهای مختلف بسیج و سپاه برگزار شد؛ لوح زرین و لوح تقدیر تقدیم برترین ها شده است.

کسب موفقیت افتخار آمیز و مقام اول رسانه صالحین در استان توسط صالحین دیشموک از حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی (ع) دیشموک به نمایندگی از سپاه شهرستان کهگیلویه در اولین جشنواره برترین های فضای مجازی و رسانه سپاه فتح استان را به بسیج دیشموک و کهگیلویه و بوی‍ژه فعالان عرصه صالحین در کهگیلویه #تبریک عرض می نماییم.

وحید آهنگ فعال رسانه و فرهنگی دیشموک، کهگیلویه و استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از این توانست با رسانه صالحین دیشموک به آدرس اینترنتی   dishmook.salehin.ir   برترین رسانه شهرستان کهگیلویه در جشنواره برترین های ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و حتی کشور را به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است موفقیت رسانه های صالحین کهگیلویه نشان از فعالیت و عملکرد خوب فرماندهان بسیج شهرستان کهگیلویه و حوزه شجره طیبه صالحین شهرستان می باشد.

تصاویر با کیفیت این جشنواره در زیر می آید.

=============

عکس از وحید آهنگ

=============

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرين اخبار