۱۸:۲۹:۵۶ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه ديشموك:
رئيس جمهور بجاي ايجاد تشنج مشكلات مردم را برطرف كند/ اگر به فرمايشات رهبري عمل شود فتنه‌اي بوجود نمي‌آيد/ دشمنان بويژه آمريكا از اسلام ايراني هراس دارند/ گفته‌هاي برخي مسئولان با قرآن و فرمايشات رهبري همخواني ندارد
حجت الاسلام راوند بيان كرد:‌عده اي در بين اين مطالبات بحق مردم، بيش از ۲۵ بي گناه را في ما بين كشته و اينها”اغتشاشاگران” منافقين بوده و توسط غربي ها حمايت مي شوند. حجت الاسلام شيخ علي اكبر اوند امام جمعه ديشموك در جمع مردم درغك و در نشست سياسي بصيرتي با بيان اينكه؛  درخصوص […]

حجت الاسلام راوند بيان كرد:‌عده اي در بين اين مطالبات بحق مردم، بيش از ۲۵ بي گناه را في ما بين كشته و اينها”اغتشاشاگران” منافقين بوده و توسط غربي ها حمايت مي شوند.

حجت الاسلام شيخ علي اكبر اوند امام جمعه ديشموك در جمع مردم درغك و در نشست سياسي بصيرتي با بيان اينكه؛  درخصوص مسجد در روز قيامت از مردم سوال مي شود، گفت: در قرآن آمده است كه مساجد  يعني خانه هاي خدا را آباد كنيد.

وي از مردم روستاي درغك خواست خودجوش روحاني را دعوت كنند تا در برنامه هاي فرهنگي-مذهبي شركت شود.

حجت الاسلام راوند با اشاره به اينكه؛ عبادت بندگي خداوند يكي از شاخصه هاي يك بسيجي است، بيان كرد: دين ما عين سياست است و دين از سياست جدا نيست.
امام جمعه ديشموك بيان كرد:‌ بصيرتي ديني يعني كار فرهنگي خودجوش و همه وظيفه داريم براي تبليغ دين حركت كنيم.
حجت الاسلام راوند افزود: اگر وظيفه‌مان را نسبت به دين، مسجد و قيامت انجام ندهيم، براي روز قيامت بي بصيرتي به خرج داديم.
امام جمعه ديشموك تصريح كرد:‌ آتش به اختيار يعني اينكه تك تك ما وظيفه داريم براي بصيرت افزايي فرزندانم مان، مسجد را آباد كنيم.
حجت الاسلام راوند اذعان كرد:‌ والدين فرزندان را به حضور در مساجد و قرائت قرآن و عمل به آن توصيه كنند.
وي با بيان اينكه؛ شهدا روز قيامت از ما شاكي هستند كه چرا مساجد را خالي مي‌گذاريم، بيان كرد: آشنايي خود، خانواده و اهل جامعه با قرآن و معارف يكي از ويژگي‌هايي است كه بايد يك بسيجي داشته باشد.

حجت الاسلام راوند گفت: بصيرت ديني يكي ديگر از ويژگي هايي است كه يك بسيجي بايد داشته باشد تا شخص و جامعه را با قرآن و معارف و تشويق به مسجد دعوت ،تشويق و ترغيب كند.
امام جمعه ديشموك گفت: بي‌اهميت شدن به واجبات الهي ما را به عذاب الهي دچار مي كند.
حجت الاسلام راوند اظهار كرد:‌پيوند با ولايت و امام و معصوم رهبر يكي ديگر از ويژگي هاي يك بسيجي است.
ولايت فقيه همان ولايت رسول الله (ص) است
امام جمعه ديشموك گفت:‌ اگر اختلافي در جامعه بوجود ايد ما بايد به فرمان رهبرمان گوش دهيم.
حجت الاسلام راوند با اشاره به فتنه ۸۸ و همراهي برخي ياران امام (ره) با مخالفان؛ گفت: اگر تمام جامعه گوش به فرمان رهبري بوده؛ فتنه اي بوجود نمي آمد./
امام جمعه ديشموك بيان كرد: برخي مردم و مسئولان به حرف هاي رهبري گوش نكرده و فتنه اي بوجود امد.
حجت الاسلام راوند تصريح كرد: برخي مسئولان حرف‌هايي مي‌زنند كه با  قران و فرمايشات رهبري  همخواني ندارد.
امام جمعه ديشموك به اغتشاشات اخير در كشور اشاره كرد و گفت: ابتدا مطالبه گران به خيابان آمده و آنها كساني بوده كه انقلاب را دوست داشته اند.
حجت الاسلام راوند بيان كرد:‌عده اي در بين اين مطالبات بحق مردم، بيش از ۲۵ بي گناه را في ما بين كشته و اينها”اغتشاشاگران” منافقين بوده و توسط غربي ها حمايت مي شوند.
امام جمعه ديشموك بيان كرد:‌ اينكه مردم فقير بوده و مطالباتي بحقي دارند؛ درست بوده و با آن مشكلي نداريم.
حجت الاسلام راوند بيان كرد:‌ برخي مسئولان بعضا با حرف هاي نسنجيده جو را متشنج مي كنند كه خواسته ي بحق مردم در اين بين پنهان مي‌شود.
وي با اشاره به گفته رئيس جمهور كه ذكر كرد؛ به معصوم هم مي‌توان انتقاد كرد، گفت: اهل البيت ما مصون از خطا و اشتباه هستند؛ اما يك رئيس جمهور كه خودش روحاني و عالم بوده و مجتهد است مي گويد به معصوم هم ميشود انتقاد كرد.
امام جمعه ديشموك با بيان اينكه
؛ رئيس جمهور بجاي ايجاد تشنج در جامعه، بايد به مشكلات مردم رسيدگي كند، گفت:‌مردم مطالبه داشته؛ در خانواده ها بيكار دارند و شغل مي خواهند ولي اينها”مسئولان” جو را متشنج مي كنند كه خواسته بحق مردم مخفي شود.
حل مشكلات مردم بصيرت مي خواهد.
امام جمعه ديشموك گفت:‌ ما بايد هميشه با مظلومان و در مقابل ظالمان بايستيم و اين يك ويژگي ديگر يك بسيجي است.
حجت الاسلام راوند خاطرنشان كرد:‌ دشمنان بويژه آمريكا از اسلام ايراني مي ترسند، اسلامي كه در مقابل كفر ايستاده است.
امام جمعه ديشموك بيان كرد:‌ اسلام و انقلابيون به رهبري امام راحل در برابر با مستكبران و ظالمان ايستاده و شاه را بيرون راندند.

حجت الاسلام راوند تصريح كرد:‌ اگر ما در عراق و سوريه و لبنان به مقابله با دشمنان مي ايستيم، ميخواهيم در داخل كشور با آن ها وارد جنگ نشويم.
امام جمعه ديشموك گفت:  شهادت طلبي يكي ديگر از ويژگي هاي يك بسيجي است كه در جبهه‌هاي جنگ، بسيجيان ما پيش قدم بوده و براي دفاع رفته و در مقابل شمنان ايستادگي مي كنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرين اخبار