۱۸:۲۱:۱۵ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده حوزه مقاومت بسيج ديشموك در جمع مردم درغك عنوان كرد:
برنامه آبروی محله، افتخار کوچه با هدف گراميداشت ياد و خاطره شهداي روستاي درغك برگزار مي‌شود/ بسيجي پيرو ولايت فقيه و رهرو راه شهدا است
ستوان دوم پاسدار اسماعيل معززي فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام محدتقي(ع) ديشموك در جمع مردم درغك اظهار كرد؛ هدف بسيج از برگزاري نشست هاي بصيرتي سياسي در مناطق مختلف ديشموك بصيرت افزايي و تشريح حوادث اخير كشور مي باشد. وي افزود: اين جلسات در كليه مناطق ديشموك برگزار و وقايع روز توسط كارشناسان و روحانيت […]

ستوان دوم پاسدار اسماعيل معززي فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام محدتقي(ع) ديشموك در جمع مردم درغك اظهار كرد؛ هدف بسيج از برگزاري نشست هاي بصيرتي سياسي در مناطق مختلف ديشموك بصيرت افزايي و تشريح حوادث اخير كشور مي باشد.
وي افزود: اين جلسات در كليه مناطق ديشموك برگزار و وقايع روز توسط كارشناسان و روحانيت بويژه امام جمعه ديشموك مطرح مي شود.
معززي با بيان اينكه؛ بسيج متعلق به همه مردم است، گفت:‌ بسيجي پيرو ولايت فقيه و رهرو راه شهدا است.

فرمانده حوزه مقاومت بسيج ديشموك بيان كرد: بسيج متعلق به يك شخص و گروه خاص نيست.
وي از برگزاري گشت هاي شبانه بصورت ويژه در درغك خبر داد و گفت: همكاري مردم در اين راستا لازم است.

وي بيان كرد: گشت هاي شبانه براي روستاهايي داراي پايگاه بسيج برگزار مي شود.
معززي گفت: برنامه آبروی محله، افتخار کوچه با هدف گراميداشت ياد و خاطره دو شهيد روستاي درغك برگزار مي شود.

وي بيان كرد: تلاش مي شود اين يادواره در بهمن ماه امسال و با هدف ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و تکریم از خانواده معظم شهدا در درغك برگزار مي شود.

معززي تصريح كرد:؛ اجرای چنین برنامه‎هایی به منظور ارتقاء جایگاه شهید در جامعه و بین مردم بسیار مهم است زیرا این مهم به مردم یادآوری می‎کند که چه عزیزانی برای ایجاد آرامش‌ کنونی جان خود را فدا کردند.
معززي خاطرنشان کرد: راه و روش زندگانی شهدا یکی از الگوهایی است که مردم باید در زندگی خود از آن پیروی کنند و به منظور ادای دین خود به شهدا ادامه دهنده این راه باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرين اخبار